Крокуючи в ногу з сучасністю
  • 16.05.2019

Крокуючи в ногу з сучасністю

Чи зустрічаються в наші дні одні картини, які відрізняються від стандартів живопису? Олег Шупляк, Володимир Куш, Роб Гонсалвес привнесли у живопис нові яскраві нотки сюрреалізму.
Сьогодні ви дізнаєтесь про двох жінок з надзвичайним талантом, художні твори яких полюбляють шанувальники з усього світу. Вони вражають своєю неординарністю бачення світу, в яке вплетені міфічні та космічні фрагменти.

Коротко про художниць

Маргарет Кін цілих 12 років перебувала в тіні свого чоловіка. Він існував за рахунок її таланту, таємно привласнивши собі авторство картин, які продавав. А дружину примушував малювати по18 годин за добу. Дізнавшись про обман, декілька років Маргарет мовчала, а потім наважилася подати позов до суду, який виграла. ЇЇ картини приваблюють увагу великими,неземними очима дітей, в яких відображається глибоке страждання і внутрішній біль. Після розлучення художниця вийшла заміж втретє. Зміна обставин життя вплинула і на творчість: в намальованих дітей з'явилися посмішки.

 

Еммі Джад також знайшла власний стиль зображення в художньому відтворенні об'єктів. Вона дуже ефектно виписує напівоголені жіночі фігури, прикриваючи обличчя зображенням птахів, метеликів, квітів. На деяких полотнах жінки відвертаються вбік ч, наче ховають щось від глядачів. Ніхто не може пояснити цього поєднання і дати обґрунтовану відповідь,чому автор таким нетрадиційним способом виражає свої погляди на життя. Еммі не поспішає розкривати своїх таємниць.

 

Відомі шедеври в сучасному розумінні мистецтва

Можливо, ви відносите себе до прихильників старої школи, відомих майстрів. Є полотна, які зберігають свою привабливість і художню цінність, незважаючи на плин віків. Вони передаються в родинному колі у наступні покоління, надихають на створення фан-артів. Пропонуємо трохи незвичну, вражаючу інтерпретацію Мони Лізи с патчами і Ван Гога з навушниками. Побачте полотна в новому відтворені художніх трендів!

 Компанія BRUSHME йде в ногу з сучасними потребами тих, хто небайдужий до розвитку мистецтва, нових течій, експромтів, фан-артів. З задоволенням презентуємо нові надходження, з якими ви маєте змогу детально ознайомитись на інтернет-ресурсі.