Безкоштовна доставка замовлень на суму від 650 грн

Оплата та доставка

Оплата з післяплатою

 • Оплата відбувається по факту доставленого товару на відділення «Нової пошти»
 • Клієнт не вносить передплату
 • Зворотну доставку грошей оплачує клієнт (20 грн + 2% від вартості замовлення).
 • При відправці замовлень "Новою Поштою" автоматично діє послуга "автоповернення відправлення".
  Послуга передбачає автоматичне повернення відправлення, яке зберігалося в відділенні компанії протягом 5-ти робочих днів відділення (крім неділі, неробочих і святкових днів), і не було забрано Одержувачем.
 • Якщо потрібно продовжити термін зберігання більш ніж на 5 робочих днів, то необхідно вказати це при оформленні замовлення.

Visa/MasterCard​

 • Оплата здійснюється відразу після оформлення замовлення. Після натискання кнопки «Оформити замовлення» Ви будете перенаправлені на сторінку, де зможете оплатити онлайн банківською картою Visa і MasterCard
 • Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
 

Доставка по Україні

 • При оформленні замовлення на нашому сайті доставка здійснюється через перевізника «Нова Пошта». Доставка замовлень на торгові точки не здійснюється.
 • Відправлення посилок проводиться на наступний день після підтвердження замовлення з понеділка по п'ятницю, з 16-17: 30.
 • Термін доставки складає 1-2 дні в обласні центри, до 5 днів в районні центри.
 • Існує можливість оформити доставку за вказаною Вами адресою.

 

Вартість доставки

 • Зворотню доставку грошей оплачує клієнт
 • Після відправки замовлення на Ваш номер телефон буде висланий номер ТТН.

Повернення товару

ОБМІН / ПОВЕРНЕННЯ / ЗАМІНА ТОВАРУ МОЖЛИВІ, ЯКЩО НЕ ПРОЙШЛО 14 РОБОЧИХ ДНІВ ВІД ДНЯ ПОКУПКИ!
ПРИ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ ЗАВЖДИ ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЙОГО НА НАЯВНІСТЬ УШКОДЖЕНЬ АБО БРАКУ, А ТАКОЖ КОМПЛЕКТАЦІЮ!

Відповідно до ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право протягом 14 днів, замінити товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором або не може бути використаний за призначенням, але за умови , що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, заводська упаковка, документи.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право придбати будь-які інші товари, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або поміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. При поверненні грошей розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються протягом семи днів.

Вимоги споживача розглядаються тільки після уточнення прізвища замовника і номера замовлення, повної комплектації товару, заводськоїупаковки зі штрих кодом, гарантійного талона. Заміна товару або повернення грошей можливі тільки при дотриманні всіх умов і процедур.

Вам буде відмовлено в заміні товару або поверненні грошей, якщо:
-товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;

- з моменту придбання товару пройшло більше 14 днів
- при перевірці якості товару виявлені ознаки стороннього втручання (розтин) або порушені інші умови гарантійного обслуговування;
- відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару, або гарантійний талон, повна комплектація товару

Звертаємо також Вашу увагу, що відповідно до п.3 ст.4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов'язаний:

1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій магазином документації на товар;
2) в разі необхідності отримати роз'яснення умов та правил використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця;
3) користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;
4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам щодо використання товару - дотримуватися передбачених виробником в товарі методів безпеки і передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

Повернення і заміна товарів відправлених в різні міста України здійснюється шляхом зворотного пересилання покупцем товарів службами доставки, в тому числі «Нова Пошта».

Зворотня відправка грошей здійснюється післяплатою. Поштова служба приймає на себе зобов'язання видати вантаж тільки після оплати одержувачем оголошеної цінності. Ця сума переводиться відправнику. Дана сума повинна відповідати вартості товару, що повертається. Перед відправкою товару покупець повинен зв'язатися з продавцем, обговорити умови відправки і визначити ім'я одержувача вантажу.
У разі якщо причиною повернення або заміни стала неналежна якість товару, то оплату за зворотну пересилку бере на себе магазин.
Якщо ж придбаний товар був належної якості, але з якоїсь причини не підійшов покупцеві, то зворотню відправку, а також пересилання грошей (післяплату) здійснює покупець

Instagram @brushme_studio