Безкоштовна доставка від 799 грн

Що робити, якщо акрилова фарба з набору засохла?

Ви зацікавлені у малюванні акриловими фарбами за номерами? Шукаєте основну інформацію про те, як оновити засохлий акрил чи вберегти його від цього стану? Тоді знайдете корисні та дієві поради у цій статті.

Акрилові фарби із набору картин по номерах засохли?

Живопис за номерами акриловими фарбами стає все більш популярним. Навряд чи якийсь інший вид техніки малювання настільки ж простий, різноманітний і дає вам як художнику масу можливостей. Акрил повний переваг:

  • не має запаху;
  • швидко видаляється з одягу;
  • помилки у фарбуванні відносно легко виправляються.

Крім того, акриловий живопис сохне найкраще. На відміну від прямого конкурента – масляних фарб – вам не потрібні ніякі розчинники. Тому не дивно, що акрил для розфарбовування стає затребуваним, оскільки це чудова можливість, особливо для початківців, спробувати малювати на полотні.

Якщо йдеться про картинахпономерам, то в наборі з полотном та пензлями йдуть маленькі баночки акрилу різних кольорів. Зазвичай вони поєднуються один з одним по п'ять або більше штук. Тому набагато зручніше розрізати стики та отримати таким чином окремі контейнери – хоча це справа смаку. Зверніть увагу на банки з цифрами 6 та 9. На пізнішому етапі вам може бути важко розрізнити, що є. Тому рекомендується одразу поставити звичайну точку поруч із номером (ось так: 6. та 9.), щоб ви могли без проблем взяти колір, позначений цими цифрами. Крім того, зверніть увагу, що іноді в наборі є банки без номера, наприклад, тільки з точкою. Вона використовується для малювання темної поверхні полотна.

Справа в тому, що фарби в ємностях можуть швидко засохнути через те, що контейнери будуть закриті нещільно. Нерідко полотно ще не закінчено, а відтінок висох, тому виникає питання, чи можна і як відновити засохлі. акрилові фарби? Звісно, ​​так, але не завжди.

Якщо ви помітили, що суміш загуснула і вам цікаво, як розбавити акрилову фарбу, то спочатку спробуйте воду. Додайте 4 або 5 крапель у банку, після чого добре перемішайте зубочисткою або сірником. Не використовуйте для цього кисті, оскільки вони сильно постраждають і стануть марними. Якщо це не спрацює, наступним кроком буде покупка розріджувача для акрилу в художньому онлайн-магазині Брашмі.

Чи можна відновити акрилові фарби?

Акрилові фарбивважаються найпопулярнішими серед засобів для малювання художниками-любителями. Їх дуже швидко можна змішувати один з одним, отримуючи виразні та насичені відтінки. Вони також мають широку кольорову гаму, що дозволяє досягти різноманітних ефектів. Професійні художники та дизайнери використовують їх для створення своїх робіт.

Саме акрилові фарби входять до набориживопису за номерами Багато клієнтів сайту Brushme відкривають банки з фарбою в чудовій консистенції, починають малювати полотно, а потім зупиняються через брак часу. Однак у якийсь момент, коли настають вихідні, хочеться повернутися до улюбленого проведення часу, але виявляється, що акрилові фарби висохли і перетворилися на гуму.

Акрил швидко висихає, тому що його основним інгредієнтом є вода. При комплектації картин-розмальовок виробники намагаються виготовляти фарби такої консистенції, з якою зручно працювати. Ті, що запаковані на заводі, не згущуються протягом кількох років. Однак, якщо їхня герметичність порушена і повітря потрапляє всередину, вода випаровується. Тому рекомендується перевіряти фарби, перш ніж починати малювати за номерами. Зануріть кисть у воду, висушіть її ватним тампоном, а потім помістіть у вибраний відтінок. Зробіть кілька штрихів на полотні. Якщо лінії прямі і фарба легко наноситься, все гаразд – продовжуйте творити!

Якщо художній акрил засох не повністю, його ще можна врятувати. Акрилові фарби найпростіше розбавити водою, але правильніше використовувати спеціальний розчинник або розчинник. При додаванні води фарба рано чи пізно стає трохи каламутною і втрачає свіжість відображення. Хоча це не сильно впливає на життєздатність зображення. Рішення за вами, але обов'язково спробуйте відновити фарби, що підсохли і загуснули розчинником. Ціна досить доступна, а банки обсягом 100 мл достатньо для створення цілої домашньої галереї. Є два типи розріджувачів:

  • глянсові;
  • матові.

Вибір - як завжди за вами. Онлайн-магазин Брашмі рекомендує використовувати обидва варіанти. Речовина дозволяє, з одного боку, ще більше покращити візуальне сприйняття малюнка, а з іншого — незалежно від типу розріджувача процес живопису стає набагато простішим і зручнішим.

Як вирішити проблему фарб, що засохли?

Буває, що фарби повністю висихають, перетворюючись на різнокольорову гальку чи гуму. Цей процес вже необоротний, пігментований акрил не відновити, а єдиний вихід — купити набір замінників в інтернет-магазині Brushme. Ми маємо різноманітні комплекти акрилових фарб, які допоможуть завершити вашу картину.

Однак, можливо, що не все втрачено! Якщо консистенція фарби дозволяє розмазувати її і одночасно фарбувати цю поверхню, є шанс виправити ситуацію за допомогою розріджувача. Спробуйте розвести на невеликому обсязі, і якщо це не допоможе, повторіть маніпуляцію для всієї банки.

Що можна робити із повністю засохлим акрилом? Спробуйте розрізати його на дрібні шматочки, наприклад ножем, потім нагрійте (варіанти: водяна баня, сушарка), а потім знову застосуйте розріджувач. Отримана фарба може бути комкуватою і незручною у використанні, але все ж таки є шанс закінчити розмальовку за номерами в оригінальній або передбачуваній палітрі кольорів.

Незалежно від того, для якої мети використовується розчинник, ви повинні пам'ятати про належне зберігання та правильну утилізацію даного аксесуарадля художників Якщо, виконуючи якесь завдання, берете лише частину розріджувача в окрему посудину, відразу після завершення роботи повинні перелити залишок назад у вихідну ємність або герметичну банку. Не слід позбавлятися залишків, виливаючи їх у стічні води або навіть перед будинком, тому що таким чином можете призвести до забруднення ґрунтових вод. Позбутися непотрібного або непридатного для використання розріджувача можна в спеціальних точках, що займаються утилізацією розчинників.

Що робити, щоб не зіткнутися з цією проблемою?

Найчастіше причиною висихання фарб для картин за номерами є так званий людський фактор, тобто просто вільне закриття кришки. Буває так, що спочатку акрил роблять із надмірно ущільненою консистенцією внаслідок технічної помилки на заводі-виробнику. Однак у 99 випадків зі 100 саме художник-початківець за власною неуважністю є винуватцями засохлої фарби. Тому відразу порада завжди щільно закривайте кришку. Крім того, видаліть залишки відтінку з місця контакту кришки з корпусом банки.

Фарбиінтернет-магазину Брашмі поставляються у необхідній консистенції, але навіть занадто густу речовину можна завжди розвести водою до відповідної консистенції. Розбавте відтінок безпосередньо перед фарбуванням. У той же час не застосовуйте його надто багато. Візьміть невелику кількість фарби та повільно нанесіть на полотно. Завдяки цьому ви легко зможете контролювати консистенцію. Крім того, пам'ятайте, що акрил швидко висихає під час контакту з повітрям. І коли малюєте, у вас є цілих чотири потенційні місця для моментального затвердіння фарби:

  1. сама картина;
  2. пензлик;
  3. можливо, палітра;
  4. відкриті банки.

Тому постарайтеся якнайшвидше закрити банку, переливши потрібну кількість фарби в інший посуд. Це дозволить частіше чистити кисть і гамму, а головне - робити цю маніпуляцію буде набагато зручніше і простіше. Важливість належного догляду художніми аксесуарами зростає при покупці професійних пензлів, ціна яких іноді перевищує вартість самої картини за номерами сайту Brushme.

Розмальовки за номерами — цікаве заняття, яке подужає навіть дитина, але до матеріалів у наборі треба відноситися з повною відповідальністю дорослої людини. Ви повинні правильно захистити акрил у баночках від псування. Фактором, який найбільше прискорює втрату первісних властивостей фарби, є повітря. Щоб запобігти окисленню вмісту міні-контейнера, захистіть його, наприклад, заклеївши край кришки малярною стрічкою або щільно обернувши плівкою.

Важливими є умови зберігання фарби, щоб не дати їй засохнути і перетворитися на камінь. Найкраще місце – темна шафа з кімнатною температурою. У закритих просторах зазвичай постійний мікроклімат - взимку температура рідко опускається нижче за нуль, а влітку набагато комфортніше, ніж на вулиці. Важливим є і той факт, що фарба в шафі захищена від сонячних променів, а надлишок світла, як і повітря, має руйнівну дію. Зверніть увагу на всі фактори, які можуть негативно вплинути на стан акрилової фарби за номерами. Якщо ж колір не врятувати, то завжди можна купити замінник недорого в розділі «Аксесуари» нашого сайту Брашмі.

Instagram @brushme_studio