Як визначити рівень складності відтворення картин?
Призначення «зірочок»
Рівень 1 складається з великих фрагментів при обмеженій кількості кольорів, що використовуються. Він підходить для новачків та тих, хто не звик приділяти увагу дрібним аспектам твору. У каталозі такі набори представлені однією «зірочкою».
У рівні 2 додано дрібні деталі. Вони збагачують майбутнє творіння, додаючи твору повноту і рельєфність, дозволяючи зосередитися на головне, але не розсіюючи уваги на додаткові штрихи. Такі картини позначені двома «зірочками».
Для 3-го рівня характерна велика кількість елементів як великого, і дрібного виконання. Так зазвичай пишуться портрети, коли потрібно промальовування контурів, накладення тіней, акцентування на маленьких. Якщо цікавлять подібні вироби, вибирайте рівень складності у 3 «зірки».
Рівень 4 віддає пріоритет невеликим художнім ланкам одного ланцюжка, успішно формує загальне сприйняття полотна. При самостійному створенні полотна потрібна «набита» рука та око художника, який вгадує найбільш підходящі ракурси. З нашими схемами та підказками легко відчути себе талановитим. І це буде зовсім не складно. Ваш вибір – 4 «зірочки».
Рівень 5 вдало комбінує перспективу та ближній план, містить ефектні візуальні фішки, завдяки яким довгий час милуєшся майстерністю написання картини. Зовсім не обов'язково бути досвідченим фахівцем у поєднанні тіней та світла, вміти виразно подавати будь-який сюжет. Шаблон полотна та пронумеровані фарби виключать помилки під час створення картини. Від вас знадобиться лише уважність. Орієнтуйтесь на найвищий рівень складності – 5 «зірок».