Brushme Kids: митець з дитинства
  • 30.05.2019

Brushme Kids: митець з дитинства

Brushme Kids – це інноваційний проект нашої компанії, який полягає в можливості дитини створити нескладну картину власноруч. Заняття розраховано на хлопчиків і дівчаток віком 6-10 років, які мають терпіння і проявляють бажання до малювання. На годину-дві батьки отримають жаданий спокій, а їхня допитлива дитина зуміє створити свій перший, професійний художній шедевр.

 

Щоб заохотити аудиторію, ми пропонуємо малювання улюблених анімаційних персонажів та героїв казок. Дитина самостійно обере для себе художню основу для полотен, що представлені у колекції. А батьки допоможуть  підготуватися до першої роботи і підтримають серйозне творче починання.

 

Щоб бажаючі краще розуміли, що ми пропонуємо, було зроблено відеозйомку з участю діточок. А у травні-червні цього року по Україні проходять майстер-класи, де дітлахи можуть протестувати нашу пропозицію, долучившись до малювання. Вони познайомляться з Брашміком – кумедним хлопчиськом, яскраве волосся якого стирчить догори і нагадує чарівний пензлик. Брашмік розповість, як легко малювати, коли в коробці є детальна інструкція, набір фарб, пензликів та існує власне бажання.

 

Ну що, прийшов час спробувати? Не пропустіть веселий та пізнавальний захід у своєму місті!